Kdo jsem?

    Občas šílený, ale jinak milý kluk, který je na kluky a užívá si života! Prý jsem šampónek a egoista, i takhle mě pár lidí charakterizuje. Je mi už 21 let a většinu příběhů tady na webu jsem napsal jako teenager. Po maturitě jsem se přestěhoval do Prahy, kde jsem strávil 3/4 roku v bytě s kamarády. V tuto chvíli mám další plány, co podniknout. Snad všecko dopadne dobře a moje cíle se splní. Mám rád sport (plavání, běh, squash, snowboard), adrenalin, počítače, grafiku, cestování, psychologii, poznávání nových lidí a přátele.

 

    Do mých 17ti let jsem byl klidný kluk s nízkým sebevědomým, což se po mém prvním vztahu dost změnilo. Byl jsem půl roku hodně mimo a dával se dohromady, během této doby jsem zažil pár špatných událostí v Praze, kterou jsem začal navštěvovat. Po tomto černém půlroce se moje sebevědomí a ego velice rychle zvýšilo, vlastně ani nevím jak. Možná jsem si uvědomil, že můj první vztah byl s někým, koho není lehké získat a je velice atraktivní. V této době jsem zkoušel, co všecko dokážu a poznával plno věcí.

 

    Ted studuju pořád vysokosou školu a mám za sebou pobyt půl roku ve Španělsku a třeba i podnikání na plný úvazek. Snažím se občas napravit i chyby, co jsem napáchal jako malej kluk, ale o tom si už můžete přečíst.

 

Snad se Vám tato stránka bude líbit :-)

18.11.2011 Jimmy

Diskusní téma: Kdo jsem

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek